82

SesliDünya Mobile

Merhaba Arkadaşlar dünyada hemen hemen her kezin Android cep telefonu kullanan çok insan var seslidünya sesli ve görüntülü sohbet sitesi şuan kullandığı sohbet odalarına mobil uyumlu olmadığından dolayı giriş yapılmamaktadır. Bilgisayarlarınızdan sadece odalara giriş yaptığınız için devamlı arkadaşlarınızla sohbet içinde olamıyorsunuz bazılarımızın işten dolayı yapamıyoruz artık seslidünya mobil uygulaması cebinize gelsin istiyorsanız eyer sizlere ücretsiz olarak indirme konusunda yardımcı olacağım bu yüzden haberi olmayan arkadaşlarınıza da paylaşım sayfalarınızdan sitemizin makalesini onlarda okuması için paylaşa bilirsiniz.

SesliDunya Mobil Uygulamalı girişlerimiz mobile.seslidunya.com adresinden giriş yapabilirler mobil uygulamalı sohbet odaların aktivite programını ana sayfasında göreceksiniz sadece indirmeniz yeterlidir. 7/24 sohbet içerisinde arkadaşlarla beraber olabilir yokluğunuzu belli ettirmeye bilirsiniz. güzel bir ortam olduğu için insanın hiç çıkması gelmiyor siteden bu yüzden en popüler mobil sohbet sitesi olarak seslidunya.com üstüne tanımamak dayız sohbet ortamı paha biçilmez değerde olan dünya her zaman ücretsiz olarak üyelik platformunu açık bırakmıştır. Sanal Alemde insanların para ödeyerek sitelerde sohbet etmesine karşı olan seslidunya.com Kurucusu Mavi rumuzlu kişi tüm kullanıcılara bedava chat ortamını sağlamıştır.

Tüm Cep telefonlara uyumlu olarak tasarlanmış mobil seslidunya.com sohbet sitesi internet paketinizin düşük olmasında bile hızlı giriş yapabilirsiniz tamamen insanlara en ucuzluk ve en kaliteli sohbet ortamı kurabilmek adına açılmıştır. Tüm Kullanıcılarına iyi sohbetler dileriz.

1.740 okunma

3 thoughts on “SesliDünya Mobile”

  1. SesliSohbet dedi ki:

    seslidunya yeni mobil uygulaması çok güzel olmuş

  2. Mavi ALper dedi ki:

    Sesli dünya artık mobil uygulamasında çıkmış güzel teşekkür ederim

  3. Erdal ŞirinOğlu dedi ki:

    mobil sayfanız çok güzel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sesliyegel okeyiz