36

Sesli

Sesli Sitelerde daima chat yapa bilmek için sadece yazı yazarak sohbet edebiliyorsunuz sohbet odalarımızda ayrı zamanda tüm kullanıcılarımıza özel sesli ve görüntülü sohbet edebilirsiniz ayrı zamanda sitemizde ücretsiz olarak  sesli sitemizde üye olabilirsiniz.

Görüntülü sohbet etmek karşılıklı bir birinize kamera açarak karşılıklı konuşa bilirsiniz ayrı zamanda hiç kimse karşısındaki kullanıcıyı kamera açması için yada benimle konuşma mecburiyeti yoktur. her kezin kendi isteği ile karşılıklı sohbet edebilirsiniz. Sanal ortamda olsanız bile kimse kimseye sohbet içinde kırıcı olmamalıdır. Bu sesli ve görüntülü sohbet siteleri ile karıştırmayın Sesliyegel.Com Tamamen Aile ortamı olarak saygı ve sevgi içerisinde sohbet etmenizi rica ederim. Kameralarınızı acarken belden aşağıyı gözükür ise kameranıza engel atılacaktır.

Görüntülü sohbetin en güzel yanı karşınızdakine sesinizi duyura bilmektir. Sesli konuşmak için cep telefonlarınız ile konuşurken dünyanın faturasını ödüyorsunuz dilerseniz kendi arkadaşlarınızı sitemize davet ederek onlarla ücretsiz konuşma hakkına sahipsiniz. Türkiye’nin en güzel sesli chat platformu iyi sohbetler diler.

 

1.245 okunma

One thought on “Sesli”

  1. Sesli dedi ki:

    Harika Olmuş Başarıların Devamını Dilerim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sesliyegel okeyiz