7

Sesli Sohbet Odaları

Merhaba Arkadaşlar Sesli Sohbet Odaları ayrı zamanda sesli dediğimiz konuşma manasında ayrı zamanda görüntülü sohbet sitelerinde kamera açabilmektir. Sesli ve Görüntülü sohbet olarak bildiğiniz üzere sohbet odalarında kullanıcılarla sohbet etmek dost ve arkadaş edinmek manasında kurulan sesli sohbet odalarıdır.

Sanal Alemde bir çok sesli sohbet odaları mevcuttur. fakat sizlere daha güzel sohbet odaları ile tanıtımda bulunacağım sohbet odalarımızda 3 türlü girişimiz bulunmaktadır.

1). Misafir Girişi: Sitemizde hızlı giriş yapma amaçlı yada sitede böyle bir rumuz kullanılıyor mu? amaçlı deneme maksadıyla giriş kısmı bulunmaktadır.

2). Üye Girişi: Sohbet odalarımızın içerisinde devamlı gelen kullanıcılarımız bir başkası tarafından üye rumuzun kullanmaması amaçlı kendine ait olması için kendine ait rumuzlarını üye yaparak sadece üye girişiminden giriş yapıyordur.

3). Yetkili Girişi: Sitemizin içerisindeki sohbet odalarımızda üye olduktan sonra kendine ait odası olanlara site içerisinde yetki yani görev verilmektedir. Yetkili olan kişiler aslında üye olmaları ve yetkili girişinden giriş yapmaları daha uygun görüldüğü için sohbet odalarımızda o kullanıcının görevli olduğunu ve sitede hangi konumda olduğunu bilme amaçlı girişlerimiz olmuştur zamanında sohbet panellerin saldırıya karşı korunamadığı için site girişlerini her konum için ayrı tutuldu buda her kezin daha rahat ve huzurlu sohbet etmesi için kurulmuştur.

Sesli Sohbet sitemizde misafir girişimiz tamamen ücretsizdir her hangi bir para talebinde bulunmuyoruz bu yüzden üyelik kayıtlarımız da ücretsiz olarak her kez üye olabilir rahatça sadece sitemizin belirli kişileri yada sponsorlarımız oda sahiplerimiz sitemizin yetkili girişlerinden sorumludur fakat isteyen her kez yetki alabilir mi? diyen arkadaşlarımız sitemizin sohbet odalarında yetki alım odasına geldiğinde konuşuluyor bu yüzden sitemizin bir aile sohbet sitesi olduğu için sanal alemde kendini bilmeyen yada kötü niyetli olmaması için sizlerinde rahat ve huzurlu sohbet edebilmeniz için de yetkili olmak isteyen kullanıcılarımızla özel konuşulması tercihimizdir Sesliyegel.Com İyi sohbetler diler..

1.399 okunma

2 thoughts on “Sesli Sohbet Odaları”

  1. Seslichat dedi ki:

    Sohbet odalarının ücretsiz olması çok güzel çok güzel arkadaşlar var bu imkanları tatdirdiginiz için teşekkür ederim

  2. Zeynep dünya dedi ki:

    Sesli ve görüntülü olması ayrı zamanda ücretsiz olması gerçekten çok güzel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sesliyegel okeyiz