38

Sesli Chat

Merhaba Arkadaşlar Sesliyegel.Com Sesli Chat Olarak bildiğiniz gibi sitemizin sesli ve görüntülü sohbet odalarında arayıp da bulamadığınız arkadaş ortamını bulabilirsiniz. Sanal alemde her kezin bilgisayar başında bir arkadaş edinsek ve onla daima güzel sohbet edebilmek için artık düşüncelere gerek kalmadan olduğunuz sitede ücretsiz olarak sohbet edebilirsiniz.

Kameralı ayrı zamanda karşılıklı sesli konuşa bilirsiniz. Üye değilseniz eyer sitemizin üyelik forumundan üye ola bilirsiniz sitemizin içerisinde kendinize ait rumuz renklerinizi istediğiniz renk olarak ayarlaya bilirsiniz. En güzel sohbet odalarımızda bir birinden güzel insanlarla arkadaş ortamında sohbet etmek karşınızdaki kişiyi daha iyi tanımak için fazla sohbet ederek o kişinin nasıl iyi yada kötü niyetli olduğunu anlarsınız bu yüzden sitemizdeki tüm kullanıcılarımız sitemizin kurallarına uyduğu için sohbetin de daha güzel olduğuna inanıyoruz bu yüzden her kez sanal alemi gerçek hayatındaki arkadaşları gibi görmeleri kendi ailemiz ile nasıl sohbet ediyorsak veya bir ortamdayken küçüğümüzü ve büyüğümüze saygı duymak sanal alemdeki insanlarda aynı saygı sevgiyi ister. sesliyegel.com bir aile sohbet sitesi olduğu için tüm sitemizin kullanıcılarına Teşekkür ederim.

Sesli Chat Yapmak kişilerin kötü anlaması değil önemli olan ortamın nasıl olmasıdır. bu yüzden her kez sitelere kötü örnek vere bilir fakat içine girmeden bir siteyi yada site kurucusunu kötü anlamda dışlamamak gerekir Allah’a Şükürler Olsun Sitemizin hakkında kötü konuşan olmadı bu da bir sitenin kullanıcılarının iyi olmasıdır. her gün bir arkadaş kazanmak isteyen sitemiz şimdi ye kadarda hala devam etmektedir.

1.422 okunma

2 thoughts on “Sesli Chat”

  1. Sesli dedi ki:

    Sesli ve görüntülü sohbet sitesi güzel

  2. Sohbet dedi ki:

    Sesli ve görüntülü chat ücretsiz yaptığınız için teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sesliyegel okeyiz