42

Sesli Chat Siteleri

Sesli Chat Siteleri Günümüzde pek çok açılan sesli ve görüntülü sohbet sitelerinden bir tanesi olarak popüler olmuştur. Siteler arasında tamamen ücretsiz olarak speakychat sistemi ile gerçek sohbet oluşturuldu. Bu tür sohbet odalarında bazı kişiler ve firmalar sohbet odaları sistemi çıkararak tutuldu bazıları ise kullanıcı sayısı az olduğundan fazla ömrü sürmeyerek mobil uygulamalı sohbet odalarını çıkarttılar.

Sesli Mobil Sohbet odaları her hangi bir aktivite yüklemeden direk rumuzu yazarak mobil sohbet odalarına giriş yapabilirsiniz. Sesli Chat sitelerinde ise speaky chat aktivitex yüklenmediği zaman sohbet odalarına giriş yapamazsınız bu yüzden bazı site sahipleri kendi kullanıcılarının Android Telefonlarından rahatça giriş yapmaları için farklı isim hakkını alarak mobil uygulamalı sohbet sitesi açmıştır. Pek fazla kullanıcı sayısı olmasa da en azından kendine ait olan sitesindeki görevli arkadaşları ile sohbet edebiliyorlar bir nebi belki tutulur diye aktif bırakılmıştır.

Sesi ve görüntülü sohbet odalarımız daima ücretsiz görev alımı ve üyeliklerimiz devam etmektedir. Sesliyegel.Com Sesli chat sitesi olarak bu yılda da imzasını yıl başı geçesi sohbet odalarımızda şiir geçesi damar müzikleri slow,  islam ile daha pek çok sesi güzel arkadaşlarımız ile yılbaşına özel güzel keyifli sohbetlerimiz ile sanal alemdeki tüm kullanıcılarını davet ediyoruz.

1.411 okunma

One thought on “Sesli Chat Siteleri”

  1. Tuna dedi ki:

    Nediyim buyur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sesliyegel okeyiz