4

Nasıl Girilir?

Merhaba Arkadaşlar Sesli Chat Sitelerine Giriş Nasıl Yapılır? Konusunu Bilmeyen arkadaşlarımıza Müjde artık isteyen her kez giriş yapabilecek sizlerde kendinize güzel sohbet ortamı kurabileceksiniz.

Sesli Chat Sitenin Ana Sayfasında iseniz SpeakyChat İndir yada ActiveX İndir olan resimleri tıklayarak Speakychat activex programını indirmeniz gerekiyor. Bir defalığına mahsus bilgisayarınıza yükledikten sonra çalıştır demeniz gerekiyor sesli sitelere giriş yapamayan arkadaşlara Aşağıda Sırayla anlatılacaktır.

1). SpeakyChat İndir.

2). Çalıştır.

3). Misafir Girişi Rumuz Yaz Giriş Tıkla

4). Üyeler Üye kısmından rumuz ve şifreniz ile girişi Tıkla.

5). Sohbet Panelin İçerisinde 20 Saniye içerisinde Giriş Yapılır.

Sesli Chat Sitelere Giriş yapmanız için 5 uygulamayı yerine getirmeniz gerekiyor fakat sadece bir kere yüklemeniz yeterlidir. ilk kez giriş yapan arkadaşlar bu yüzden speakychat programını indirmeniz de her hangi bir sakınca bulunmamaktadır. Bu sesli sohbet sitelerine giriş yapılması için speakychatin activex programını yüklemeden hiç kimse giriş yapamaz bu yüzden kendi bilgisayarınızın Google chrome den giriş yapamazsınız  Yandex veya Mozilla gibi Tarayıcılardan giriş yapılmıyor speakychatin güncellemesi bu tarayıcılara bağlı değildir. Bu yüzden İNTERNET EXPLORER Tarayıcıdan giriş yapmanız gerekiyor. Girmek istediğiniz sitelerde bazen olmaya biliyor bu yüzden Aşağıda sizlere Speakychatin Activex indir butonunu tıklayınız.

giris-sorunu-speakychat-indir

960 okunma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sesliyegel okeyiz