50

Kulaklık Kullanmak Zorunlu Mu?

Sanal Alemde pek çok sesli ve görüntülü sohbet siteleri vardır. Sesli Konuşan yada karşımızdaki kullanıcılara müzik dinletirken kulaklık kullanmak zorunda mıyız diyen arkadaşlarımıza güzel ve anlaya bileceğiniz şekilde açıklayacağım;

Arkadaşlar kulaklık kullanmak karşınızdaki kişi ile sesli olarak konuşmak yada mikrofondaki arkadaşınız sesli konuşursa onu duymanız için bir kulaklığa ihtiyaç duyulmalıdır. Kendinizin kulaklık kullanmadan da yapabilirsiniz sohbet odalarında sadece konuşmanız yada sesli duymanız zorunluluğu yoktur. Karşınızdaki arkadaşlarınızla yazılı chat siteleri gibi yaza bilirsiniz. sohbet sitelerinin her zaman kendine göre bir yazılımı vardır fakat kimi sohbet ederken sesli ve görüntülü dür bazı sitelerde sadece yazı yazmak karşınızdaki kişilerle sesini duyamamak ve kamerada görmemek bence kendi adıma konuşursam eyer kötü Çünkü karşımızdaki kişinin sesini şahsını görmek güzel duygudur. Fakat eyer siz istemezseniz ben bu kişinin sesini duymak istemiyorum derseniz daha önceki günlerde İgnore diye bir yazımızı paylaşmıştık dilerseniz  tekrardan okuya bilirsiniz Tüm insanlarımızın özgürlüğünü kısıtlamak iyi değil her kezin özgür bir dünyada olduğumuzu unutmamalıyız.

Sesli sohbet sitelerinde kulaklık kullanmak konusunda özgürsünüz bu konuda kulaklık yok diye sitelere girmemezlik yapmayın her zaman sesini duyacaksınız diye kaydı yoktur. Kulaklık konusunda kendi isteğinize kalmış bir konudur. Sesliyegel iyi eğlenceler diler.

836 okunma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sesliyegel okeyiz