86

Gerçek Kişiler Mi?

Merhaba Arkadaşlar Sesli ve Kameralı Sohbet Sitemizdeki kişilerin gerçek olduğuna kanaat göstererek sizlere sesli sohbet platformumuzun en güzel açıklamasını yapacağım. Sohbet odalarımızda gelen kişilerin rumuzları farklı olarak başka sohbet sitelerinde bot atarak kendi sitelerinin içerisindeki kullanıcı sayısını fazla göstermek için her gelen kullanıcıları kandırıp dolandırıyorlar bu yüzden kendi sitemizde bot atmak insanları kandırmak yasaktır.

Sohbet panelimizde ki kişiler daima gerçektir. Bir Bilgisayardan sohbet odalarımıza iki defa giriş yapamazsınız bu yüzden sitemize gelen misafirler ve üyeler her zaman sohbet eden mikrofonda sesli olarak konuşan bazılarımızın da kamera açarak görüntülü konuşmalarını sitemizin içerisinde görürsünüz. Sitemizin her zaman öncülük kişileri sitemize gelen kullanıcılardır bu yüzden zaten sanal alemde artık kimseye güven konusu çok önemlidir. Sesliyegel.Com sohbet sitemizde yalana ve dolana gerek duymadığımız için daima sitemize gelen kişilerle dost olarak kaldığımız için kendi sitemizin hakkında en ufak bir kötüleme konusunda kimse tarafından bir haber yada blog sitemize atılmadı bu sanal da zaten insanlar bir birini dolandırıp  tuzağa düşürüyorlar. Sahte üyeliklerle kendilerini bayan rumuzlarla üye olup erkekleri kandırıp para karşılığında sevgili oluyorlar başka sitede ne yazık ki bu tür olaylar haberlerde izleyip duyuyoruz sitemizde sohbet eden kişiler daima gerçektir.

Sohbet sitelerinde genellikle her türlü para karşılığında zaten sohbet değil üye bile olamıyorsunuz bu da para tuzağı sizlerden para istemelerinin sebebi ana sayfalarına güzel bayanların resimlerini yada slip camda olan bayanların üyeliklerini göstererek insanları kandırıyorlar bu yüzden arkadaşlar sitemizde sohbet eden üye olan her kez gerçek kişiler olarak bilmenizi isteriz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

863 okunma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sesliyegel okeyiz