40

EgeOkey, EgeOkey.Com Genel Salonu

EgeOkey Okey Oyna uygulaması özellikerini siz değerli oyuncularımız için aşağıda konu başlıkları altında sıralayacağız. Sizde Ege Okey Uygulamasında Okey Oynarken hangi özelliğimizin ne işe yaradığını öğrenmek için Destek Kategorimizdeki içeriklerimizden faydalanabilirsiniz.. Siz Değerli Okey Oyuncularımıza Sunmuş Olduğumuz Bazı Özellikerin Başlıklarını Aşağıda görebilir ve detaylarını öğrenebilirsiniz. Hemen Okey Oynamak için ise Hemen oynaya tıklayarak okey oyununa dahil olabilirsiniz.

Siz Değerli Oyuncularımız için geliştirmiş olduğumuz okey oyunumuz 100% Responsive olup Her türlü ekrana uyumlu olarak çalışmaktadır. 2019 yılının en modern okey oyunu olan EgeOkey.Com Html5 Dünyasının en profesyonel olarak kodlanmış okey oyunudur. Sizler için geliştirmiş olduğumuz okey oyunumuz büyük küçük ekran farkı olmaksızın çalışmaktadır..

EgeOkey Genel Salonunda Nasıl Oynanır?

Ege Okey Oyun Uygulamamızı Nasıl kullanacağınıza dair çekmiş olduğumuz videomuzu izleyerek okey oyununu nasıl kullanacağınızı ve okey oyunu nasıl oynanır hepsini detaylı bir şekilde ve basitçe öğrenebilirsiniz.. Okey Oyun uygulamamızı kullanmadan önce mutlaka Google Chrome Tarayıcısını bilgisayar yada cep telefonunuza yüklemenizi tavsiye ederiz. Okey Oyun uygulamamız en iyi performansı Google Chrome de sergilemektedir.  Biz Okey Kralı ekibi sizler için en gelişmiş okey oyunu yazdık ve siz değerli oyuncularımızın kullanımına sunduk. Sizde Okey Oynamak istiyorsanız kesinlikle Okey egeokey.com denemelisiniz. Youtube Kanalımıza yüklemiş olduğumuz video muzu tam anlamı ile izlediğinizde Okey Nasıl Oynanır tam anlamı ile öğrenmiş olacaksınız. Videomuz Sesli anlatımdır öğrenmeniz için en detaylı şekilde videoda siz değerli oyuncularımıza gerekli yardımları sağladık. Okey Oyunumuz Hangi Cihazları Destekliyor : Windows Xp, Windows Vista, Windows 7,8,9,10 Yüklü Tüm Bilgisayarları Okey Oyunumuz Destekliyor. Lütfen Cihazlarınıza Google Chrome Kurun ve Okey Oyunumuza Google Chrome ile girin.

 

229 okunma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sesliyegel okeyiz