66

Sesli Chat

Türkiye’nin Sesli Chat Platformu Sesliyegel.Com Sesli ve Görüntülü Sohbet Odalarında Ücretsiz olarak sanal alemde en güzel kardeşliğin ve arkadaşlığın dost sitesidir. Sesli Site olarak chat yapabileceğiniz karşılıklı kamera açma özelliği ile donatılmış olarak sohbet edebileceğiniz en güzel Aile sitesi olarak kurulmuştur.

Sesli Chat imkanları ile sohbet odalarımızda ücretsiz olarak sohbet yaparak ayrı zamanda kendinize ait özel bir rumuz belirlemeniz için tamamen ücretsiz üye olabilirsiniz. Sitemizin ilk öncelikle vizyonumuz tamamen ücretsiz olarak kurulan sesli sitemiz daima kullanıcı sayımızın artışına göre sohbet odalarımızı da giriş kapa sitesini yükseltmiş bulunuyoruz. Kameralarınızı şartsız koşullara göre açabilirsiniz her kezin kendine göre kuralı olduğu gibi bizimde Aile sitesi olduğu için kullanıcılarımızın istek ve önerilerine karşılık kurallarımız vardır uyduğunuz sürece sitemizde dilediğiniz kadar sohbet edebilirsiniz.

İnternet üzerinden yapılan sohbet siteleri arasında pek çok özelliklere sahip olan sitemizde sesli konuşma yerine karşınızdaki kullanıcılara müzik dinlete bilirsiniz hangi sohbet odasında mikrofon aldıysanız oda ismine göre müzik tarzınızı belirlemeniz lazım dünya da tüm sohbet odalarına göre  müzik tarzlarına ait sohbet odaları bulunmaktadır. dilerseniz her hangi bir sorunla karşı karşıya geldiğinizde yardım menüsünden destek alabilirsiniz.

3.454 okunma

sesliyegel okeyiz